هاستل

اجاره هاستل در اهواز 

مشخصات کلی

  • درباره مجتمع اقامتگاهی۲۰ متر زیربنا طبقه ۱ ۱۵ پله
  • ظرفیتظرفیت تا ۴ نفر (۲ نفر پایه + تا ۲ نفر اضافه)
  • سرویس‌های خوابتخت دو نفره ندارد ۴ تخت یک نفره رخت‌خواب سنتی ندارد
  • سرویس‌های بهداشتی۱ سرویس ایرانی ۱ سرویس فرنگی ۱ حمام
  • وعده غذایی رایگانصبحانه

توضیحات مجتمع اقامتگاهی

مجتمع اقامتگاهی در فضایی 500 متری در اهواز واقع شده است. بافت محله شهری و مسیر دسترسی به اقامتگاه آسفالت می باشد. تجهیزات و ملزومات اولیه در آشپزخانه هاستل موجود است. داخل اقامتگاه ۸ جای پارک خودرو به صورت اشتراکی در حیاط اختیار میهمانان عزیز قرار داده شده است. هاستل دارای وای فای رایگان برای میهمانان عزیز می باشد. وضعیت آنتن دهی ایرانسل، رایتل و همراه اول عالی می باشد.
 

توصیف فضای اقامتگاه و واحد

واحد طبقه همکف است. سرویس خواب این اقامتگاه رخت خواب سنتی و تخت می باشد. هاستل دارای پک بهداشتی دستمال کاغذی، شامپو، دمپایی یک بار مصرف، ملحفه و روکش بالشت می باشد.
 

امکانات مشترک اقامتگاه

سرویس بهداشتی و حمام اتاق ها اشتراکی است. حیاط اقامتگاه و آشپزخانه نیز به صورت مشترک وجود دارد.
 

نکات بیشتری که باید بدانید

استفاده از ماشین لباسشویی درصورت هماهنگی قبلی و پرداخت هرینه جداگانه امکان پذیر است. برگزاری مراسم با هماهنگی قبلی با میزبان امکان پذیر است. اقامتگاه دارای دوربین مدار بسته در درب اقامتگاه، ورودی، پشت بام، حیاط، 2 آشپزخانه، لابی، پذیرش و تمام مشاعات بابت امنیت میهمانان عزیز می باشد. اقامتگاه دارای نگهبان می باشد. اقامتگاه قبل از ورود میهمان بطور کامل نظافت خواهد شد. اقامتگاه در مرکز شهر قرار دارد. فاصله با سوپرمارکت، نانوایی و تمام امکانات کمتر از 5 دقیقه پیاده، رودخانه کارون و جاده ساحلی کمتر از 2 دقیقه با ماشین و 10 دقیقه پیاده، خیابان انوشه 2 دقیقه با ماشین، فلکه ساعت 1 دقیقه با ماشین، میدان راه آهن 3 دقیقه پیاده، پل سفید 2 دقیقه با ماشین، سینما فردوسی کمتر از 5 دقیقه پیاده، پل کابلی 2 دقیقه با ماشین، پارک سه دختر 2 دقیقه با ماشین، رستوران نخل 3 دقیقه با ماشین، بیمارستان رازی 3 دقیقه با ماشین، پل نادری 3 دقیقه با ماشین و دانشکده تاریخی ادبیات 2 دقیقه با ماشین و با حرم علی ابن مهزیار اهوازی 5 دقیقه است. استعمال دخانیات داخل اتاق ها ممنوع و در فضای بالکن و حیاط مجاز است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *